Zkušenosti od roku 1922

«Naše heslo zní: Kvalita za rozumnou cenu»

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Historie

Společnost Kirjakov byla založena roku 1922 Kirjakem Djakovem ve vesničce Čerkovna (obec Provadia) v Bulharsku. Na začátku se zabývala obchodováním s koňmi a luxusní kočárovou dopravou.

V roce 1937 jeho syn Georgi Kirjakov založil dlouhou mlékárenskou tradici. Začal jako učeň v soukromé mlékárně a po druhé světové válce působil v socialistické mlékárně, kde se denně zpracovávalo 10 tun mléka. V roce 1949 se stal mistrem mlékárenské výroby. Za svou dlouholetou praxi byl oceněn několika prestižními cenami.

Po revoluci roku 1995 otevřel Georgi Kirjakov ve vesničce Čerkovna soukromou rodinnou mlékárnu s kapacitou zpracování 4 tun mléka denně. Své zkušenosti z mlékárenské výroby zde postupně předával svému vnuku Georgimu Milchevu, který zde pracoval jako manažer a technolog. Georgi Milchev vystudoval střední průmyslovou školu veterinární a zootechnickou v oboru hospodářská zvířata a mlékárenství. Posléze absolvoval zkoušky na šéfkuchaře.

V roce 2005 založil Georgi Milchev v České republice mezinárodní společnost Milex na dovoz mléčných výrobků a uzenin nejvyšší kvality z Bulharska. Postupně sortiment rozšířil o marmelády, med, olivové oleje, nápoje a kosmetiku s růžovým olejem. Dnes firma Milex provozuje síť maloobchodního i velkoobchodního prodeje. Výrobky dodává do řady obchodů a je možné si je zakoupit i v podnikové prodejně. Je výhradní dovozce bulharských specialit a delikates značek Ravnogor a Rose Drops pro Český a Slovenský trh.

Informace

Na českém trhu firma působí již od roku 2005. Prvotním cílem je nabídnout našim zákazníkům opravdu kvalitní produkty s vynikajícím poměrem kvality a ceny v dobře dostupných prodejních místech.

Naši filosofii vystihují zejména tyto základní principy:

  • NEKOMPROMISNÍ KVALITA.

        Prodáváme pouze produkty, o jejichž kvalitě jsme na 100% přesvědčeni. Předvýběr děláme za Vás a šetříme tak Váš čas a peníze.

  • VLASTNÍ DOVOZ.

        Prostřednictvím převážně vlastního dovozu a přímého prodeje koncovým zákazníkům dosahujeme atraktivních prodejních cen, které se blíží maloobchodním cenám při nákupu „od sklepa“.

  • PROFESIONALITA PERSONÁLU.

        Můžeme se pochlubit profesionalitou personálu, která těžko hledá v domácí konkurenci srovnání. Personál prodejen zná nabízené produkty z vlastní zkušenosti díky pravidelným degustacím.

  • MOŽNOST VRÁCENÍ & VÝMĚNY.

       Samozřejmostí u nás je náhrada vadného zboží (při řádném prokázání). Jelikož jsme o kvalitě námi prodávaných produktů opravdu přesvědčeni, rádi vezmeme nepoškozené/neotevřené zboží v rozumné době zpět, či jej vyměníme v kterékoli naší prodejně za jiné.

  • SPECIALIZACE.

       Soustředíme se především na privátní a firemní klientelu prostřednictvím vlastních prodejen či přímých dodávek.

Věříme, že Vás naše nabídka zaujme a těšíme se na viděnou.

Váš tým Bulgarica / bulharská mlékárna

Web Analytics