Velkoobchod

Velkoobchod

Velkoobchodně nabízíme širokou nabídku produktů zdravé stravy, která je pečlivě vybírána a hodnocena podle zdravotní prospěšnosti. Nabízíme firmám, společnostem a živnostníkům nákup veškerého našeho sortimentu za VELKOOBCHODNÍ CENY. Zajímají-li Vás naše velkoobchodní ceny, zaregistrujte se pomocí kontaktního formuláře. Po ověření údajů Vám bude zasláné přístupové údaje. V případě jakéhokoliv individuálního požadavku nás kontaktujte. Jsme schopni se přizpůsobit individuálním požadavkům.


Jsme ekologická prodejna a výrobna

Jsme ekologická prodejna a výrobna

Při výrobě v naší mlékárně používáme pouze skleněné, recyklovatelné, nebo kompostovatelné obaly z kukuřici. V našem obchodě a farmářských trzích používáme pouze kompostovatelné, nebo recyklovatelné tašky z kukuřici. Posilame jen elektronické paragony a faktury a neplýtváme zbytečně papir na účtenky.


Rychlá doprava po celé EU a na Slovensko

Rychlá doprava po celé EU a na Slovensko

Objednávky odesíláme buďto na platbu předem bankovním převodem nebo na dobírku. Domácnostem a neplátcům DPH fakturujeme zboží s DPH, plátcům DPH s platným identifikačním číslem (DIČ) fakturujeme zboží bez DPH. Tj. fakturujeme v souladu s daňovými předpisy EU. Platnost DIČ ověřujeme pomocí systému VIES.


Zásilkovna.cz

Zásilkovna.cz

Ve spolupráci se službou Zásilkovna (Packeta.cz) doručujeme prostřednictvím výdejních míst i přímo na Vaši adresu. Vaše zásilky jsou v dobrých rukou. Zboží z Bulgarica.cz lze doručit pomocí Zásilkovny na více než  10000 výdejních míst po Evropě.

Web Analytics