Zamezení označení textu:

Brandy Pliska XO 10 let 700ml

650 Kč 537,19 Kč bez DPH

Obsah: 700ml
Alk: 40 %
Obal: sklo
Druh: vinný destilát

Obsahuje siříčitany

 

Pozor!!! Skleněné lahve posíláme pouze v ochranném polystyrenovém obalu.

 

Jedinečný destilovaný napoj z hroznového vina.

Brandy PLISKA XO je vyrobena klasickou technologií. Jemnou a typickou chuť získává pětiletým vyzráváním v malých dubových sudech po dobu minimálně 10 let. Teplé a strukturované chuti a charakteru činí Brandy Pliska jedním z nejoblíbenějších bulharských nápojů. Je držitelem 50 medalilí a ocenění z prestižních mezinárodních soutěží. Vyrobena a plněna je ve Vinex Preslav.

Doporučujeme ho podávat mírně vychlazený.


 

Vinařství Vinex Preslav

Vinařství Vinex Preslav dosáhlo uznání jako jeden z nejdynamičtějších výrobců vysoce kvalitních bílých vín a vína brandy. Společnost působí ve třech velmi známých mikroregionech: Veliki Preslav, Khan Krum a Novi Pazar.

Vinex Preslav je založena již v roce 1948 pod názvem Státní Spirit Monopoly. V dnešní době Vinex Preslav disponuje nejmodernějším technologickým zařízením na výrobu vín.

Společnost Vinex Preslav zpracovává ročně 12 000 tun hroznů a vyrábí 15 milionů litrů kvalitních vín. Společnost má dvě stáčecí linky pro víno a brandy s roční kapacitou 20 až 22 milionů lahví.

Společnost vlastní lihovar na výrobu destilátů a hroznového brandy (Rakia). Nedaleko od města Veliki Preslav se nachází vinný sklep v Novi Pazar.

Od svého založení v roce 1948 zůstává společnost Vinex Preslav v popředí při výrobě vysoce kvalitních vín a lihovin. Jejich cílem je zachovat tradiční vinařský styl a zároveň i nadále zdokonalovat kvalitu svých výrobků pomocí moderních vinařských technologií.

Ve vinařství Vinex Preslav spoléhají na kombinaci pečlivě vybraných hroznů, nejmodernější technologie a vysoce kvalifikovaného týmu odborníků.

Základná pěstované odrůdy jsou: Chardonnay, Sauvignon Blanc, Ryzlink rýnský, Tramín, Muškát Ottonel, Rikat a Dimyat, Cabernet Sauvignon a Merlot.

Vína Vinex Preslav jsou pro svojí jakost úspěšně vyvážena do Ruska, Polska, České republiky, Slovenska, Německa, Lotyšska, Litvy, Malty, Běloruska, Japonska, Izraele, Turecka a Velké Británie.

Vinex Preslav také opakovaně získal řadu ocenění kvality v mezinárodních soutěžích jako jsou Karafa, Chardonnay du Monde, Mundus Vini , International Wine Challenge a Vinaria, Wine Spectator.

 

Druh: vinný destilát
Země původu: BulharskoZákaz prodeje alkoholických nápojů, osobám mladších 18let.
Objednáním alkoholu stvrzuji, že jsem osoba starších 18-ti let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: