REFERENCE

Alizah Isabelle Kardis

Perfektní služby, perfektní produkty vysoce kvalitní, užasná obsluha a péče o zákazníky. Při nákupu mi paní dala dárky zadarmo k vyzkoušení. Parfémy z růže jsou lepší velmi levné a vydrží déle než drahé francouzké co mám! Mléčné výrobky nemají konkurenci v České republice, nesrovnatelné se všemi co u nás prodávají, navíc se po nich rychle hubne! Doporučuji všem!

Martin Tomkovič

Spokojenost po všech stránkách: pestrá nabídka jedinečného zboží, milý a ochotný personál s výbornou znalostí produktů (poradí, vysvětlí, přeloží), přiměřené ceny. Rodinný přístup poznáte na první pohled. Musím pochválit i rychlost vyřízení objednávek a kvalitu zakoupených potravin. Zboži během dopravy jsou chlazené. Objednané produkty dle popisu. Doporučuji. 

Marcela Rusnakova

Jsem velmi spokojena, od objednávky až po finální vyřízení. Nakoupila jsem skvěle bulharské produkty, pan majitel mi sam volal a nabízel doručení až domů, i když jsem zadala vyzvednutí zboží na prodejně. Tam jsem jednala s jeho paní, vše proběhlo v naprosto milem a přátelském prostředí Budu jezdit pravidelně. Lactobacillus bulgaricus je jen jeden!!